Kodanikupäev on Eesti Vabariigi tähtpäev, mida tähistatakse igal aastal 26. novembril. See päev on pühendatud Eesti kodanikele, nende õigustele ja kohustustele. Selle päeva eesmärgiks on kodaniku staatuse tunnetamine ja kodaniku uhkuse tõstmine. Sellel tähtpäeval toimuvad meie koolis järgmised üritused:

• Eesti sümbolite meisterdamise konkurss teemal «Liikumine päästab maailma!»
  • Temaatilised klassitunnid teemal «Kodanikupäev»
  • Toimub intellektuaalne meeskonnamäng "Brain ring"
  • 26.novembril toimub õppeprojekti "Eesti ja Euroopa Liit. Aeg, sündmused, inimesed" tulemuste arutelu.

14. novembril meie kooli aulas toimub luule lugemise konkurss, mis on pühendatud luuletaja Mihhail Lermontovile. Konkursist võttavad osa 8. – 9. klassi õpilased. Üritus algab kell 14:00

31.oktoobril meie koolis tähistatakse Halloweeni.

Kell 12 kooli aulas toimub Halloweeni kostüümide konkurss (4. klassid)
Kell 14.00 toimub kõrvitsast laternate meisterdamise konkurss (viieliikmelised võistkonnad, 5.-9. klassid)
Kell17.00-19.00 toimub kooli disko ja Halloweeni kostüümide konkurss (5.-9. klassid)

Esmaspäevast, 27. oktoobrist muutub TMPK õpilastel tunniplaan. Palun kontrollige tunniplaani.