Esimesse klassi astumine 1. septembril 2017 

Kõigile rahvastikuregistri andmetel Tallinnas elavatele lastele on tagatud koolikoht ühes Tallinna munitsipaalkoolis. Koolikohustuslik on laps, kes saab 1. oktoobriks 7-aastaseks. Olulised tähtajad kooli astumisel. Loe edasi...

9. veebruaril toimus Tallinna Kanutiaia Huvikoolis XVIII TALLINNA KOOLIDE ÕPILASTE MOEKONKURSSI “SEDAMOODI 2017” poolfinaal. Selle aasta teema oli "Alice Imedemaal".

Disainerkollektsiooni " TeeParty" valmistasid Anneli Virts 9A klassist ja Diana Marinen 8A klassist; Elisa Gromova- catwalk ja stilist- meikija,; Alina Drjagina- reklaamklipp.
6A klassi õpilased osalesid see aasta esimest korda modellidena- Marika Dvoskina, Kristina Ivanova, Adriana-Magdalina Neifert, Olesja Avlasenko, Liana Golõševa, Nicole Vinnikova.
 
Aitähh kõigile, kõik olid tublid!

Veebruar 2017 on Tagasi Kooli karjäärikuu. Tallinna Mahtra põhikool kutsus karjääriteema käsitlemiseks ainetundidesse külalisõpetajad.

9.02 kohtusid 8.klassidega Alexander Taranenko ja Marina Ranneva Ericsson Eestist, 17.02 vestlesid 9.klassidega Ljudmilla Eljaste ja Ksenija Bogdanova Swedrbankist ning 7.klassidega Aleksandra Shelepova OÜ Office in EUst.

Õpilased said infot erinevate ametite ja asutuste karjäärivõimaluste kohta. Külalisõpetajaid kuulati huviga, esitati küsimusi ja jäädi vahetunniski vestlema. Oli ääretult meeldiv, et esinejad kiitsid meie õpilasi ja jäid kooliga väga rahule.

Usume, et meie kooli õpilased teavad nüüd paremini, millest õpingute jätkamisel ja valikutegemisel lähtuda ja kust leida rohkem infot põnevate ametite kohta.

Tallinna Mahtra Põhikooli õpilased on osalenud juba mitu aastat õpilasvahetusprojektis VeniVidiVici, mis on mõeldud neile noortele, kes soovivad õppida mõnes teises Eestimaa koolis.

Eesti Vabariigi 99. aastapäeva aktus toimub neljapäeval, 23.02.2017 kell 12:20 kooli aulas.

17. veebruaril toimus Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasiumis A.Puskini luuletuste konkurss. Meie kooli poolt esinesid õpilased Danila Samko ja Elvira Truuväärt.
Luulekonkursi külastas Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart
Konkursi züriiks olid Vene Teatri näitleja, Tallinna Ülikooli õppejõud, Tallinna koolide vene keele õpetajad.
Esinejaid olid Tallinna eesti ja vene koolidest, umbes 50 inimest.

7.C klassi õpilane Elvira Truuväärt sai 2. koha!

20170217 174038 2

Meie kooli õpilased Anasstasia Orehhova (5A), Grigori Barbasin (6A), Polina Barõsnikova (7B), Aleksandra Jagonen(8B) osalesid ülelinnalises vene keele ja kirjanduse olümpiaadis. Olümpiaadi teosteks olid Andrei Nekrassovi "Kapten Vrungeli seiklused" ja Jules Verne'i "Kapten Granti lapsed".
Olümpiaadi tulemusteks said Polina Barõsnikova 5.koht ning Aleksandra Jagonen 10.koht.
Õnnitleme!

Inglise keele nädala raames meie koolis on toimunud üritus 7. ja 8. klasside jaoks. Lapsed osalesid kahel viktoriinil, kuulasid muusikat ja said teada palju uut Valentinipäeva ajaloost.

Kooli kontaktandmed 

Tallinna Mahtra Põhikool
Mahtra 60 Tallinn 13812 Estonia
Telefon: (+372) 6 218 185
Faks: (+372) 6 218 184
Email: mahtra@mahtra.edu.ee

Kuidas meid leida? 

Meile saab sõita bussiga
N 35, 50, 56, 65, 67 peatus  Raadiku