Vabandame,
meie koduleht on hetkel uuendamisel.

markajaaita veni-vidi-vici
keelekymblus innove
comenius unesco

3. oktoobril tähistatakse meie koolis Õpetajate päeva. Sellel päeval koolis on lühendatud tööpäev. Kell 12:20 kooli aulas toimub pidulik kontsert, kuhu on oodatud kõik meie kooli õpetajaid.

Tallinna Mahtra Põhikool tähistab Ülemaailmse Rahupäeva.  Kuulame, elame kaasa, loome.

Meie koolis toimuvad:

• info-valgustuslikud tunnid
  • joonistuste ja kollazide konkursid
  • sinkveinide koostamise tööd

8.septembril Tallinna Mahtra Põhikoolis tähistatakse Rahvusvahelist kirjaoskuse päeva. Kirjaoskuse päev oli valitud UNESCo poolt 1965. aasta ja esmakordselt tähistatud 1996 aastal.

Maailmas on umbes 177 miljonit täiskasvanut kellel on miinimum lugemise ja kirjutamise oskus, üks – viies täiskasvanust maailmas ei ole kirjamaailmaga tutvunud ja kaks kolmandiku on neist naisterahvad. 72.1 miljonit last on väljakukkunud või koolihariduseta erinevatel põhjustel.