tallinn suvekalendar2015

Suvekalender on mahukas noorte suvevaheaja tegevusi koondav teatmik, kust leiab kasulikku teavet nii noor kui lapsevanem.

Suvekalendrist leiab vajalikku infot nii lapsevanem kui noor, kes soovib suvevaheaega täita meeleoluka, vaheldusrikka ja aktiivset puhkust pakkuvate laagritegevustega või suviste kultuurisündmustega nii linnas kui väljaspool Tallinna.

Täna lõppes kooliaasta. Ilusat suvevaheaega ja kohtumiseni septembris! Puhake hästi!

T'ähelepanu! Alates 9.juunist kool on avatud alates kell 8:30
4.juunis toimus parimate õpilaste auhindamine, kes osalesid konkursil „Kooli logo” ja kelle tööd oli tunnistatud parimateks:

Hatkevitš, Viktorija 7b klass - 2.koht
Verbestsuk, Ksenia 6a - 5.koht
Jagonen, Aleksandra 6b

Konkurs koosnes kahest osast. Esialgu oli tehtud eelvalik, mille prioriteediks oli eskiisi lihtsus ja funktsionaalsus. Teisel etappil toimus avatud hääletamine, kus õpilased ja õpetajad said võimaluse hääletada lemmiku eskiisi eest. Hääletamise lõpuks oli valitud viis parimat logo eskiisi. Esimese koha sai meie kooli õpetajate töö. Stiliseeritud M täht sümboliseerib põhikooli kolm õppeastet, mille vundamendiks on avatud raamat – teadmiste sümbol.

Täname kõiki osalejaid!

Suvevaheaeg kohe käes, lastel ja vanematel plaanid tehtud. Kuid mitte kõik lapsed ei saa sõita maale või osaleda laagrites. Ja kui see on ka võimalik, siis alati ei kesta see terve suve. Soovist, et lapsed saaksid oma vaba aega kasulikult täita, taaselustasime ürituse - Et suvi ei läheks luhta.